آرتتا: برای اولین بار به شکل یک تیم بازی نکردیم/ آسیب‌پذیر نشان دادیم

 

سرمربی اسپانیایی تیم فوتبال آرسنال اعتفاد دارد، تیمش در بازی شب گذشته با استون‌ویلا یه معنای واقعی کلمه، تیم نبوده است.

میکل آرتتا که تیم تحت هدایتش شب گذشته (یکشنبه) در چارچوب هفته نهم لیگ برتر انگلیس با نتیجه 3 بر صفر مغلوب میهمان خود، استون‌ویلا شد، پس از این بازی در گفت‌وگو با شبکه تلویزیونی «اسکای اسپورتس» گفت: پیش از هر چیز به استون‌ویلا بابت ارائه چنین نمایشی و البته کسب این برد تبریک می‌گویم. ما هم پایین‌تر از سطح استاندارد خود بازی کردیم و باید بگویم این اولین باری است که دیدم به شکل یک تیم بازی نکردیم.

وی افزود: من مسئولیت این شکست را کاملاً بر عهده می‌گیرم. ما بازی را به اندازه کافی خوب شروع نکردیم و تمامی دوئل‌ها و کورس‌ها بر سر تصاحب توپ را باختیم و در حفظ توپ موفق عمل نکردیم. وقتی هم که صاحب موقعیت شدیم، نتوانستیم ضربه‌ای در چهارچوب دروازه استون‌ویلا بزنیم. ما فضاهای زیادی را در اختیار حریف قرار دادیم و در حملات آنها آسیب‌پذیر نشان دادیم.

سرمربی اسپانیایی آرسنال ادامه داد: من مسئول عملکردی هستم که تیم در زمین از خود ارائه می‌کند و در این بازی ما یک تیم نبودیم. به همین خاطر اینجا هستم و مسئولیت این شکست را کاملاً به عهده می‌گیرم.

آرسنال که از هشت بازی اولش 12 امتیاز کسب کرده و در جایگاه یازدهم جدول رده‌بندی لیگ برتر انگلیس است، پس از اتمام بازی‌های ملی، در تاریخ دوم آذر در خانه لیدزیونایتد باید به میدان برود.

اشتراک گذاری:

گنجینه ورزش ایران ، مشاوره ، طراحی و تجهیز باشگاهای ورزشی