زیدان: من مسئول این شکست هستم و باید راه حلی پیدا کنم/ فکر نمی‌کنم والنسیا بهتر از ما بازی کرد

 

سرمربی تیم فوتبال رئال مادرید پس از باخت سنگین شاگردانش مقابل والنسیا مسئولیت این باخت را به گردن گرفت.

یکی از سنگین‌ترین باخت‌های این فصل تیم فوتبال رئال مادرید شب گذشته (یکشنبه) در هفته نهم لالیگا در خانه تیم والنسیا با نتیجه 4 بر یک رقم خورد که در آن کهکشانی‌ها سه پنالتی به حریف تقدیم کردند و یک گل به خودی هم زدند. این در حالی بود که آنها با گل کریم بنزما از حریف خود پیش افتاده بودند.

زین‌الدین زیدان سرمربی تیم فوتبال رئال مادرید پس از این بازی به خبرنگاران گفت: بعد از گلی که زدیم، گاردمان را کمی پایین آوردیم و شیوه بازی ما تغییر کرد. بعد از آن بود که همه جور اتفاقی برای ما رخ داد. درک بازی ما سخت است. من فکر نمی‌کنم که والنسیا بهتر از ما بازی کرده بوده باشد. در هر حال من مسئول این شکست هستم و باید راه حلی پیدا کنم. نمی‌خواهم بهانه بیاورم. بعد از گل اول، ما بازی را کمی شل گرفتیم. دردسرهای‌‌مان از همان لحظه شروع شد. قبول دارم که دفاع ما قبل و بعد از گلی که زدیم یکسان نبود.

یکی از تصمیمات غافلگیر کننده زیدان در این بازی قرار دادن ایسکو و مارسلو در ترکیب اصلی رئال مادرید بود. این دو بازیکن در هفته‌های گذشته معمولاً نیمکت‌نشین بوده‌اند. به همین دلیل از زیدان سؤال شد که آیا از تصمیمش برای استفاده از ایسکو و مارسلو در ترکیب اصلی پشیمان است، عنوان کرد: همه آنها بازیکنان رئال مادرید هستند و به همین دلیل هم من این ترکیب را انتخاب کردم.

زیزو درباره عملکرد کمک داور ویدئویی (VAR) در تشخیص پنالتی‌های حریف هم اظهار داشت: من درباره عملکرد داور اظهارنظر نمی‌کنم. آنها هستند که باید قضاوت کنند.

تیم فوتبال رئال مادرید با قبول دومین باخت این فصل خود که سومین بازی بدون پیروزی‌اش در این فصل لالیگا بود با 16 امتیاز از 8 بازی در رده چهارم قرار دارد.

اشتراک گذاری:

گنجینه ورزش ایران ، مشاوره ، طراحی و تجهیز باشگاهای ورزشی