سرپرست فدراسیون بدنسازی: تست کرونایم هنوز مثبت است/ امیدوارم انتخابات زودتر برگزار شود

 

سرپرست فدراسیون بدنسازی: تست کرونایم هنوز مثبت است/ امیدوارم انتخابات زودتر برگزار شود

سرپرست فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام آخرین شرایط جسمانی‌اش پس از ابتلا به ویروس کرونا را تشریح کرد و گفت که همچنان تست کرونایش مثبت است.

محمد تقی امیری‌خراسانی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره شرایط جسمانی‌اش پس از ابتلا به ویروس کرونا اظهار داشت: به لحاظ جسمانی مشکلی ندارم، اما متاسفانه با وجود گذشت نزدیک به ۳ هفته از زمان ابتلایم به این ویروس، تست کرونایم هنوز مثبت است و بر همین اساس مجبورم در قرنطینه بمانم تا بهبودی کامل حاصل شود و شرایط ناقل بودن را نیز نداشته باشم.

وی افزود: با پزشک که صحبت کردم، گفت مواردی بوده که حتی ۴۵ روز نیز طول کشیده است. در حال حاضر خطر ناقل بودن وجود دارد و به همین دلیل فعلاً نمی‌توانم در محل کارم حضور پیدا کنم.

ستاد مقابله با کرونا در ورزش با صدور اطلاعیه روز ۳۰ مهر ماه اعلام کرد که مجامع تمام فدراسیون‌های ورزشی تا اطلاع ثانوی برگزار نخواهد شد. سرپرست فدراسیون بدنسازی درباره این اطلاعیه گفت: خوشبختانه سلامتی افراد مختلف در نظر گرفته شده، اما از طرف دیگر زمان از دست می‌رود. هرچقدر تلاش شود، باز هم کارهای فدراسیون در دوره سرپرستی با تمام توان جلو نمی‌رود. نه اینکه کم‌کاری یا کوتاهی صورت بگیرد، بلکه منظورم این است که همه منتظر انتخاب رئیس هستند. فعلاً که با موج سوم کرونا مواجه هستیم و امیدوارم انتخابات هرچه زودتر و در اواخر آبان هم برگزار شود. همه افراد جامعه که ورزشکاران نیز شامل آنها می‌شوند، باید نکات و پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنند تا هرچه زودتر شاهد از بین رفتن این ویروس باشیم.

امیری‌خراسانی درباره شرایط باشگاه‌های بدنسازی عنوان کرد: فدراسیون پیگیری وضعیت باشگاهداران است. باشگاه‌های بدنسازی در این دوران خیلی مظلوم واقع شدند. بسیاری از این باشگاه‌ها به خوبی نکات بهداشتی را رعایت می‌کنند، اما متاسفانه تَر و خشک با هم می‌سوزند. همه تلاش خود را می‌کنیم که این مسئله از طرف وزارت ورزش، معاونت قهرمانی و فدراسیون پزشکی ورزشی پیگیری شود تا اتفاقات خوبی رقم بخورد.

وی یادآور شد: امرار معاش بسیاری از افراد و مربیان از طریق حضور در باشگاه‌های بدنسازی است و به همین دلیل بیشتر آنها پروتکل‌های بهداشتی را رعایت می‌کنند. امیدوارم این موضوع نیز حل شود تا فضای بهتری برای ورزش کردن برای ورزشکاران بدنسازی وجود داشته باشد.

اشتراک گذاری:

گنجینه ورزش ایران ، مشاوره ، طراحی و تجهیز باشگاهای ورزشی