قریشی: برای مسابقات جهانی “پاورلیفتینگ” ترکیه و روسیه در حال آمادگی هستیم

 

قریشی: برای مسابقات جهانی “پاورلیفتینگ” ترکیه و روسیه در حال آمادگی هستیم

سید صامد قریشی سرمربی تیم ملی “پاورلیفتینگ” کشورمان در گفت‌وگو با خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، در رابطه با برگزاری اردوی ۲ روزه این تیم در تهران بیان کرد: بعد از این که شرایط کمی بهتر شد تصمیم گرفتیم که یک اردوی ۲ روزه در تهران برگزار کنیم. انشاالله مسابقات جهانی را در آذر و بهمن ماه در کشور‌های ترکیه و روسیه خواهیم داشت. برای این مسابقات یک تیم ۲۴ نفره به روسیه و یک تیم ۱۸ نفره به ترکیه اعزام خواهند شد.

وی در خصوص این که تا چه مقدار ویروس کرونا مانع از تمرینات اعضای تیم ملی شده است، بیان کرد: تا جایی که توانسته ایم با تعداد نفرات کم تمرینات را دنبال می‌کنیم، اما کرونا بسیار شرایط ما را سخت کرده است. تمام اعضای تیم تست‌های مربوطه را داده اند و مورد مشکوکی در میان اعضای تیم ملی وجود ندارد.

قریشی در رابطه با حمایت‌ها از این ورزش اظهار کرد: از آنجایی که ورزش پاورلیفتینگ در حال حاضر فدراسیون مستقلی ندارد و زیر نظر فدراسیون پرورش اندام فعالیت می‌کند، به صورت مالی از ما حمایت نمی‌شود و تمامی هزینه‌های آماده سازی مسابقات و اعزام به خارج از کشور به عهده خود ورزشکاران است.

اشتراک گذاری:

گنجینه ورزش ایران ، مشاوره ، طراحی و تجهیز باشگاهای ورزشی