مسابقات پرس سینه قدرتی انتخابی تیم منطقه آزاد قشم برگزار شد

 

مسابقات پرس سینه قدرتی انتخابی تیم منطقه آزاد قشم برگزار شد

سرپرست مدیریت ورزش و جوانان سازمان منطقه آزاد قشم گفت: مسابقات پرس سینه قدرتی انتخابی تیم منطقه آزاد قشم زیر نظر هیات پرورش اندام و بدنسازی این منطقه برگزار شد.

به گزارش  خبرآنلاین از قشم جلیل حقگویان با اعلام این مطلب افزود: این مسابقات در ۹ دسته وزنی بین شش باشگاه فعال در این منطقه برگزار شد و در پایان تیم باشگاه ستارگان قشم با کسب ۴۷ امتیاز به مقام قهرمانی این مسابقات دست یافت.
وی با اشاره به اینکه تیم های باشگاه میران با ۴۶ امتیاز و باشگاه رکورد با ۳۶ امتیاز به مقام های دوم و سوم این مسابقات دست یافتند از نحوه برگزاری و کیفیت این مسابقات اظهار رضایت کرد و افزود: هیات بدن سازی و پرورش اندام منطقه آزاد قشم با فراهم ساختن شرایط و فضای مناسب و بکارگیری شش نفر از داوران زبده این رشته به خوبی این دوره از مسابقات را مدیریت و برگزار کرد.
حق گویان نفرات اول اوزان نه گانه این مسابقات را به این شرح اعلام کرد: در وزن ۶۰کیلوگرم هارون ناصرنیا از باشگاه گلد رمکان، وزن ۶۷ کیلو و ۵۰۰گرم امامی از باشگاه رهپویان، وزن ۷۵ کیلوگرم  جلیل محمدی ازباشگاه رکورد، وزن ۸۲ کیلو و ۵۰۰گرم احمد جمالی ازباشگاه کلاسیک درگهان، وزن ۹۰ کیلوگرم سلیمان رزاقی ازباشگاه ستارگان، وزن ۱۰۰ کیلوگرم مرتضی فدایی، وزن ۱۱۰کیلوگرم شاهرخ عرفانیان ازباشگاه ستارگان، وزن ۱۲۵ کیلوگرم اسماعیل کبابی ازباشگاه میران و وزن بعلاوه ۱۲۵کیلوگرم کامیار بهروز نیا ازباشگاه رکورد.
گفتنی است داوری این دوره از مسابقات پرس سینه قدرتی انتخابی تیم منطقه آزاد قشم که زیر نظر هیات بدن سازی و پرورش اندام این منطقه با شرکت شش باشگاه گلد رمکان، میران، رهپویان، ستارگان، رکورد و کلاسیک درگهان برگزار شد، آقایان حمید ابطحی، محسن صدری، صابر کاظمی، شاهرخ عرفانیان، مسعود موسوی و عبدالرضا غریبی برعهده داشتند.

اشتراک گذاری:

گنجینه ورزش ایران ، مشاوره ، طراحی و تجهیز باشگاهای ورزشی