مورینیو: تیم من در بسیاری از لیگ‌های دیگر اروپایی قهرمان می‌شد

 

سرمربی تیم فوتبال تاتنهام گفت که سختی بیش از اندازه رقابت در لیگ برتر انگلیس شانس قهرمانی مردان او را کم می‌کند.

ژوزه مورینیو سرمربی تیم فوتبال تاتنهام پس از پیروزی یک بر صفر شاگردانش مقابل وست‌برومویچ در بازی یکشنبه شب در هفته هشتم لیگ برتر انگلیس که آنها را به رده دوم جدول رساند، درباره شانس قهرمانی تیم سفیدپوش لندن صحبت و از معرفی این تیم به‌عنوان یکی از مدعیان جدی قهرمانی خودداری کرد.

این سومین برد متوالی تاتنهام در لیگ برتر بود، تاتنهامی که از هفته نخست رقابت‌ها که به اورتون باخت، دیگر تن به شکست نداده است.

مورینیو گفت: اگر از من بپرسید می‌گویم که این تاتنهام در لیگ بسیاری از کشورهای اروپایی می‌‌توانست قهرمان شود. لیگ برتر انگلیس، اما سخت‌ترین لیگ است، چون در این لیگ شما می‌توانید فصل خوبی داشته باشید و کلی هم امتیاز کسب کنید، اما در پایان فصل لیورپول، منچسترسیتی، چلسی، منچستریونایتد، لسترسیتی یا آرسنال قهرمان می‌شوند. بنابراین شما می‌توانید یک فصل خوب داشته باشید، اما در نهایت باز هم قهرمان نشوید. خب پس با این اوصاف چه کاری از دست ما ساخته است؟ بازی به بازی پیش می‌رویم و سعی می‌کنیم پیروز شویم. ما به نتایج سایر بازی‌ها توجهی نداریم.

آقای خاص افزود: من قول می‌دهم که نگران بازی سایر تیم‌ها نباشم. هر تیمی که ببرد به خاطر این است که تیم مقابلش امتیاز از دست داده است. پس برای من مهم نیست. من فقط می‌خواهم که تیمم بازی به بازی پیش برود و در پایان فصل ببینیم که کجای جدول هستیم.

وضعیت تاتنهام از زمانی که پیروزی 3 بر صفرش مقابل وستهام در ماه اکتبر را از دست داد، فوق‌العاده بوده است. مورینیو هم از واکنشی که تیمش به آن نتیجه نشان داد، راضی است.

او گفت: من گفتم که ما زیاد داریم درباره این موضوع حرف می‌زنیم و بیش از اندازه راجع به آن بازی صحبت شده است. نمی‌گویم که ما در آینده قرار نیست بازی‌ها را ببازیم یا اینکه دیگر در دقایق پایانی بازی امتیاز از دست نخواهیم داد، اما این اتفاق ممکن است برای هر تیمی رخ دهد. در بازی مقابل وستهام این احساس تلخ را تجربه کردیم و از آن زمان تیم دارد به شیوه‌ای متفاوت رفتار می‌کند. دو کلین‌شیتی که مقابل برنلی و در این بازی داشتیم نشان داد که عملکردمان پیشرفت داشته است

اشتراک گذاری:

گنجینه ورزش ایران ، مشاوره ، طراحی و تجهیز باشگاهای ورزشی