دستگاه بدنسازی پارکی یا ست بدنسازی پارکی از وسایل تفریخی و ورزشی در پارکها می باشد . دستگاه بدنسازی پارکی که امروزه جزئ پر استفاده ترین دستگاه های ورزشی پارکی است و در اختیار شما قرار گرفته است. این وسایل دارای استاندارد ایران و ضمانت نامه های کیفیتی بین المللی می باشد .

وسایل بازی پلی اتیلن یا مجموعه بازی پلی اتیلن از پرکاربردترین وسایل بازی کودکان در گروه مبلمان شهری می باشد که با توجه به ویژگی های متغیری که دارد می تواند نیازهای شما را برآورده کند.این مجموعه در کنار مجموعه بازی تور و طناب و مجموعه بازی مدرن پکیج کاملی از وسایل بازی کودکان را تشکیل می دهد.

نیمکت پارکی یکی از مهمترین اجزای مبلمان شهری و محلی برای استراحتی کوتاه مدت در فضای شهری است. با گسترش پارک های در مناطق شهری و همچنین افزایش جمعیت شهر ها ، تولید نیمکت پارک افزایش داشته و شما این محصول را با تنوع و تعداد بیشتر در سطح شهر مشاهده می کنید .

اگر فضای کافی در اختیار دارید یا در کل قصد خرید میز پینگ پنگ شهری را دارید ، خرید میز پینگ پنگ مخصوص فضای باز گزینه خوبی است. پینگ پونگ در فضای باز هم بسیار مفرح است. میز پینگ پونگ فضای باز موقعیت بهتری برای معاشرت با اعضای خانواده و دوستان در اختیار شما میگذارد.

مشاوره قبل از خرید  :  02122271078 _ 09123768115