پیولی: باید تمرکز بیشتری در جریان بازی داشته باشیم/ دروازه‌بان ورونا برد را از ما گرفت

 

سرمربی میلان بعد از تساوی شاگردانش مقابل هلاس ورونا گفت: دروازه‌بان آنها بردی که ما سزاوار به دست آوردنش بودیم را از ما گرفت.

 استفانو پیولی که شاگردانش شب گذشته (یکشنبه) در چارچوب هفته هفتم سری A ایتالیا در دیداری خانگی به لطف گل دقیقه 3+90 زلاتان ابراهیموویچ از شکست مقابل هلاس ورونا گریختند و به تساوی 2-2 رضایت دادند، پس از این بازی در گفت‌وگو با شبکه تلویزیونی «اسکای اسپورت ایتالیا» گفت: می‌دانستیم که بازی در لیگ اروپا و تقابل با تیم‌هایی به مانند اودینزه و هلاس ورونا چه انرژی از ما خواهد گرفت. ورونا تمام طول هفته این فرصت را داشت که برای این بازی آماده شود، اما ما تنها یک تمرین نصفه و نیمه داشتیم. ما می‌خواهیم جایگاهی که فصل گذشته به دست آوردیم (ششم جدول) را بهبود ببخشیم و تا جای ممکن در لیگ اروپا پیشروی کنیم.

وی افزود: زلاتان به من گفت که بابت این نتیجه ناامید شد چون می‌توانستیم این بازی را ببریم. او به من گفت که پنالتی بعدی را به فرانک کسیه خواهد داد و نیاز به استراحت در زدن ضربات پنالتی دارد. ما در این بازی و در تقابل با رم در مجموع پنج گل از روی ضربات شروع مجدد دریافت کرده‌ایم که این بدین معناست که ما باید تمرکز بیشتری در جریان بازی داشته باشیم.

سرمربی میلان تصریح کرد: در سوی دیگر ما 25 شوت به سمت دروازه هلاس ورونا زدیم، 10 موقعیت گلزنی خلق کردیم، از این‌رو عملکرد ما خوب بود. در واقع دروازه‌بان آنها بردی که ما سزاوار به دست آوردنش بودیم را از ما گرفت. ورونا هم بابت تلاشی که داشتند، شایسته احترام هستند.

پیولی ادامه داد: ما در این بازی موقعیت‌هایی برای کسب پیروزی داشتیم و کمی جای تأسف دارد که نتوانستیم از آنها استفاده کنیم. ما بعد از قبول یک شکست بعد از ماه‌ها (شکست 3-صفر مقابل لیل) پا به این دیدار گذاشتیم و ابتدا 2-صفر در نتیجه از ورونا عقب افتادیم. با این وجود از خود واکنش نشان دادیم و نشان دادیم که تیمی قدرتمند و باشخصیت هستیم.

وی در پایان خاطرنشان کرد: مشکل این است که تیم‌های قدرتمند دیگری در ایتالیا و اروپا به مانند یوونتوس، اینتر و ناپولی هستند، این در حالی است که رقابت سختی بین لاتزیو، رم و حتی ساسولو وجود دارد. من چند بازیکن قدرتمند دارم، اما در کل ما تیم جوانی در لیگ داریم که این باعث نمی‌شود تا ما پخته‌تر شویم.

میلان در حال حاضر با 17 امتیاز صدرنشین سری A ایتالیاست و تیم‌های ساسولو و ناپولی هم به ترتیب با 15 و 14 امتیاز در رده‌های دوم و سوم هستند.

اشتراک گذاری:

گنجینه ورزش ایران ، مشاوره ، طراحی و تجهیز باشگاهای ورزشی