کلوپ: مقابل منچسترسیتی واقعاً خوب و خطرناک بودیم/ استفاده از ۵ تعویض یک ضرورت است

 

سرمربی تیم فوتبال لیورپول پس از تساوی تیمش مقابل منچسترسیتی، از عملکرد بازیکنانش تمجید کرد.

یورگن کلوپ که شاگردانش شب گذشته (یکشنبه) در هفته هشتم لیگ برتر انگلیس در ورزشگاه اتحاد مقابل منچسترسیتی به تساوی یک-یک رضایت دادند، پس از این بازی گفت: برنامه ما همیشه این است که بازی را سرعتی آغاز کنیم، سرعتی بمانیم و سرعتی هم بازی را تمام کنیم، اما این همیشه امکان‌پذیر نیست. منچسترسیتی تیم سطح بالایی است. به نظرم ما در این بازی کمترین موقعیت ممکن را در تقابل‌هایی که تاکنون با منچسترسیتی داشته‌ایم، به آنها دادیم.

وی افزود: منچسترسیتی موقعیت‌های جدی گلزنی زیادی نصیبش نشد و به همین خاطر باید از بازیکنانم تمجید کنم. صادقانه باید بگویم که فوتبال فوق‌العاده‌ای بود. این دیدار تقابل دو تیم سطح بالا بود که آماده نبرد بزرگی بودند و هر دو تیم فوق‌العاده بودند. پس از 10-15 دقیقه از گذشت بازی دیدید که همه از نفس افتاده بودند. ما در این بازی واقعاً خوب و خطرناک بودیم.

سرمربی آلمانی لیورپول در بخش دیگری از صحبت‌هایش به مانند اولگنار سولسشایر در انتقاد به برداشته شدن قانون پنج تعویض در رقابت‌های فصل جاری اظهار داشت: امکان استفاده از پنج تعویض یک مزیت نیست، بلکه یک ضرورت است. در لیگ‌های دیگر هم این قانون اجرا می‌شود. این کار (بازگشت به سه تعویض در شرایط برنامه فشرده بازی‌ها) اشتباه بود و حالا شرایط اینطور (مصدومیت بازیکنان) است.

کلوپ در پایان خاطرنشان کرد: ترنت الکساندر آرنولد مصدوم شد و بازی‌های پیش‌روی انگلیس را از دست خواهد داد. او آخرین و تنها مصدوم نخواهد بود. به هر حال گرث ساوت‌گیت باید با نبود آرنولد کنار بیاید.

اشتراک گذاری:

گنجینه ورزش ایران ، مشاوره ، طراحی و تجهیز باشگاهای ورزشی