یارگیری هنگفت ۱۱ رقمی استقلال، بهره وری صفر

 

یارگیری هنگفت ۱۱ رقمی استقلال، بهره وری صفر

با حضور استقلال در اولین هفته لیگ برتر بدون ستاره های تازه آبی پوش شده اش بیش از هر چیز به یاد قراردادهای میلیاردی می افتیم که برای بازیکنان این تیم بسته شد.

به گزارش جام نیوز، با حضور استقلال در اولین هفته لیگ برتر بدون ستاره های تازه آبی پوش شده اش بیش از هر چیز به یاد قراردادهای میلیاردی می افتیم که برای بازیکنان این تیم بسته شد. در روزها و شب‌هایی که طبقه بیست و سوم هتل آزادی به محله برو و بیای مدیران استقلال در دوره حضور احمد سعادتمند تبدیل شده بود شماری از بازیکنان لیگ برتری به دفتر شخصی نوروزی معاونت اقتصادی باشگاه استقلال رفته و با بستن قراردادهایی هنگفت آبی پوش شدند.

فارغ از اینکه در هر یک از قراردادهای اشکالاتی کوچک و بزرگ به چشم می خورد که برخی هنوز هم رفع نشده است شنیدن این حقیقت که برای به خدمت گیری برخی از آنها اعداد بالای ۱۰ میلیارد هم پیشنهاد و در نهایت قرارداد ۱۱ میلیاردی بسته شده بیشتر باعث می شود که به حال این باشگاه و به ویژه هوادارانش تأسف خورد.

باشگاهی که با یک حساب سرانگشتی و تقسیم رقم قراردادهای این چند بازیکن تقسیم بر ۳۰ هفته لیگ برتری مشخص می کند در همین هفته اول ضرری میلیاردی را متحمل شد. ضرری که توامان با پرداخت جریمه دیرکرد پرداخت بدهی وینفرد شفر اعصاب هر استقلالی را به هم می ریزد.

با اتفاقی که طی این مدت درباره یارگیری استقلال در فصل نقل و انتقالات رخ داد این مجموعه نه تنها به دلیل اقدامات دیرهنگام برای پرداخت بدهی های ارزی به طلبکاران تعلل کرده و پنجره اش باز نشد تا بتواند از نفرات جدیدش استفاده کند، بلکه بابت یک هفته ای که این بازیکنان را به خدمت گرفته بود تا از وجودشان در ترکیب اصلی تیم بهره ببرد هم ضرر کرد. در حالی که هر مجموعه ای در چنین شرایطی سعی می کند بستری فراهم بیاورد تا تحت هر شرایطی از هزینه هنگفتی که برای خرید یک بازیکن کرده سود ببرد.

البته محمود فکری روز گذشته پس از برتری ۲-۰ استقلال مقابل مس رفسنجان از رفتار شفر بابت ننوشتن نامه به فیفا مبنی بر دریافت مطالباتش گلایه کرد و پرویز مظلومی هم از باز شدن پنجره تیم در روزهای آینده خبر داد.

اشتراک گذاری:

گنجینه ورزش ایران ، مشاوره ، طراحی و تجهیز باشگاهای ورزشی